«№10 Амангелді  атындағы жалпы  орта білім беретін мектеп» КММ

 2020-2021 оқу жылы

«Бекітемін»

Мектеп директоры: Ш.Т.Кобанова  

Кеңес төраймы: С.Жанбырбаева 

 «Келісемін»

Қамқоршылық кеңес төраймы: С.Жанбырбаева

Ата –аналар комитеті төрағасы: М.Ергазиева

 

                                                                              

 

 

 

5 а

6  а

7 а

7 б

8 а

9 а

9 б

10а

11а

1

1

8.00-8.40

Орыс т

Орыс т

Матем

Қазақ т

Қазақ т

Қаз. Әдеб

Алгебра

Алгебра

Қаз әдеб

Қаз әдеб

2

8.45- 9.25

Матем

Матем

Қазақ т

Орыс т

Орыс т

Алгебра

Тарих

Тарих

Алгебра

Алгебра

3

9.40- 10.20

Қазақ т

Қазақ т

Тарих

Алгебра

Алгебра

Орыс т

Қаз әдеб

Қаз әдеб

Инф

Инф

4

10.35- 11.15

жарат

жарат

Жарат

Шет т

Шет т

Шет т

химия

химия

химия

физика

5

11.20- 12.00

Инф

Инф

Техн

Биология

Биология

Биология

Физика

Физика

Тарих

Тарих

6

12.05- 12.45

Дене

Дене

Шет т

Тарих

Тарих

Тарих

Шет т

Шет т

география

биология

7

12.50- 13.30

 

 

 

 

 

с.сағ

Техн

Техн

Дене

Дене

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сағ. саны

6

6

5

6

6

7

7

7

7

7

2

1

8.00-8.40

Матем

Матем

Қаз. әдеб

Геометрия

Геометрия

Орыс т

геом

геом

Шет т

Шет т

2

8.45- 9.25

Қаз.әдеб

Қаз.әдеб

Тарих

Қаз .әдеб

Қаз .әдеб

Қазақ т

Қазақ т

Қазақ т

Геом

Геом

3

9.40- 10.20

Дене 

Дене 

Матем

Физика

Физика

Геометрия

Орыс т

Орыс т

АӘД

АӘД

4

10.35- 11.15

тарих

Тарих

Инф

Инф

Инф

Физика

Биология

Биология

Орыс т

Орыс т

5

11.20- 12.00

Шет т

Шет т

Техн

Орыс т

Орыс т

География

тарих

тарих

тарих

графика

6

12.05- 12.45

Техн

Техн

Дене

География

География

Дене

Шет т

Шет т

Инф

Инф

7

12.50- 13.30

 

 

Сынып.сағ

Техн

Техн

Өзін-өзі тану

Дінтану

Дінтану

Сынып .сағ

Сынып .сағ

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сағ. саны

6

6

6

7

7

6

7

7

7

7

3

1

8.00-8.40

Тарих

Тарих

Орыс т

Алгебра

Алгебра

Қаз. Әдеб

Алгебра

Алгебра

Алгебра

Алгебра

2

8.45- 9.25

Орыс т

Орыс т

Матем

Қазақ т

Қазақ т

Алгебра

Қаз әдеб

Қаз әдеб

химия

физика

3

9.40- 10.20

Матем

Матем

Қазақ т

Химия

Химия

Шет т

География

География

Қазақ т

Қазақ т

4

10.35- 11.15

Қазақ т

Қазақ т

Жарат

Биология

Биология

Физика

Химия

Химия

Шет т

Шет т

5

11.20- 12.00

Өзін-өзі тану

Өзін-өзі тану

Шет т

Тарих

Тарих

Биология

Орыс т

Орыс т

Орыс т

Орыс т

6

12.05- 12.45

Дене

Дене

Дене

Дене

Дене

Тарих

Құқық

Құқық

география

биология

7

12.50- 13.30

Жарат

Жарат

 

Сынып.сағ

Сынып.сағ

 

Дене

Дене

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сағ. саны

5

5

6

6

6

7

7

7

6

6

4

1

8.00-8.40

Матем

Матем

Орыс т

 Геометрия

 Геометрия

Геометрия

Шет т

Шет т

химия

физика

2

8.45- 9.25

Қаз.әдеб

Қаз.әдеб

Қаз әдеб

Қаз.әдеб

Қаз.әдеб

Қазақ т

Биология

Биология

Геометрия

Геометрия

3

9.40- 10.20

Шет т

Шет т

Матем

Орыс т

Орыс т

Орыс т

геом

геом

тарих

тарих

4

10.35- 11.15

Тарих

Тарих

Шет тілі

Шет т

Шет т

Химия

Қазақ т

Қазақ т

Шет т

Шет т

5

11.20- 12.00

Музыка

Музыка

Дене

Тарих

Тарих

Инф

Физика

Физика

Өзін өзі тану

Өзін өзі тану

6

12.05- 12.45

Сынып.сағ

Сынып.сағ

Музыка

Дене

Дене

Техн

Тарих

Тарих

География

Биология

7

12.50- 13.30

 

 

 

Өзін-өзі тану

Өзін-өзі тану

Дене

Дене

Дене

Дене

Дене

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сағ. саны

6

6

6

7

7

7

6

6

7

7

 5

1

8.00-8.40

Қазақ т

Қазақ т

Матем

Қазақ т

Қазақ т

Қаз. Әдеб

География

География

Қаз әдеб

Қаз әдеб

2

8.45- 9.25

Орыс т

Орыс т

Қазақ т

Алгебра

Алгебра

Алгебра

Алгебра

Алгебра

Алгебра

Алгебра

3

9.40- 10.20

Матем

Матем

Орыс т

География

География

Шет т

инф

инф

Алгебра

Алгебра

4

10.35- 11.15

Шет т

Шет т

Өзін – өзі тану

Физика

Физика

География

Қаз әдеб

Қаз әдеб

Химия

Физика

5

11.20- 12.00

техн

техн

тарих

Шет.т

Шет.т

Химия

Орыс т

Орыс т

география

биология

6

12.05- 12.45

 

 

 

Дене

Дене

тарих

Өзін-өзі тану

Өзін-өзі тану

Дене

Дене

7

12.50- 13.30

 

 

 

 

 

Дене

Дене

Дене

тарих

графика

8

 

 

 

 

 

 

 

Сынып сағ

Сынып сағ

 

 

 

 

Сағ саны

6

6

5

7

7

7

7

7

7

7

 

 

Барл. сағат

29

29

29

32

32

33

34

34

32

32

 

 «№10 Амангелді атындағы жалпы  орта білім беретін мектеп» КММ

2020-2021 оқу жылы

 

«Бекітемін»

Мектеп директоры: Ш.Т.Кобанова  

Кеңес төраймы: С.Жанбырбаева 

 «Келісемін»

Қамқоршылық кеңес төраймы: С.Жанбырбаева

Ата –аналар комитеті төрағасы: М.Ергазиева

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 

 

                   І кезек

                                     ІІ кезек

 

 

1 «а»

1 «б»

2 «а»

2 «б»

3 «а»

3 «б»

 

4 «а»

4 «б»

Орыс т 1

1

8.00-8.40

Сауат ашу

Матем

Өзін – өзі тану

Орыс т

Матем

Қазақ т

14.00-14.40

Қазақ т

Орыс т

2

8.45- 9.25

Орыс т

Сауат ашу

Матем

Өзін – өзі тану

Қазақ т

Дене

14.45-15.25

Әдебиеттік оқу

Матем

3

9.40- 10.20

Матем

Орыс т

Жарат

Қазақ т

Орыс т

Матем

15.40-16.20

Өзін – өзі тану

Қазақ т 

4

10.35- 11.15

Сынып сағ

Сынып сағ

Орыс т

Жарат

Әдебиеттік оқу

Орыс т

16.35-17.15

Матем

Өзін – өзі тану

5

11.20- 12.00

 

Сынып.сағ

Қазақ.т

Матем

Дене

Әдебиеттік оқу

17.20-18.00

Ағылшын

Ағылшын

6

12.05- 12.45

 

 

 

 

 

 

18.05-18.45

Орыс т

Әдебиеттік оқу

 

с/саны

 

4

4

5

5

5

5

 

6

5

2

1

8.00-8.40

Сауат ашу

Ағылшын

Матем

Қазақ т

Қазақ т

Матем 

14.00-14.40

Қазақ т

Матем

2

8.45- 9.25

Жарат

Сауат ашу

Қазақ т

Матем

Матем

Жарат

14.45-15.25

Матем

Дене

3

9.40- 10.20

Матем

Жарат

Әдебиеттік оқу

Дене

Ағылшын

Ағылшын

15.40-16.20

Ағылшын

Қазақ т

4

10.35- 11.15

Дене

Матем

Сынып сағ

Әдебиеттік оқу

Жарат

Қазақ т

16.35-17.15

Дене

Ағылшын

5

11.20- 12.00

Ағылшын

Дене

Дене

Сынып.сағ

 

 

17.20-18.00

Орыс т

Орыс т

6

12.05- 12.45

 

 

 

 

 

 

18.05-18.45

 

 

 

с/саны

 

5

5

4

4

4

4

 

5

5

3

1

8.00-8.40

Матем

Дүниетану

Дүниетану

Матем

Әдебиеттік оқу

Матем

14.00-14.40

Әдебиеттік оқу

Матем

2

8.45- 9.25

Сауат ашу

Матем

Орыс т

Дүниеатану

Дүниетану

Өзін – өзін тану

14.45-15.25

Матем

Жарат

3

9.40- 10.20

Дүниетану

Өзін – өзі тану

Қазақ т

Қазақ т

 Матем

Орыс т

15.40-16.20

Жарат

Дене

4

10.35- 11.15

Өзін – өзі тану

Сауат ашу

Матем

Орыс т

Өзін – өзі тану

Дүниетану

16.35-17.15

Сынып сағ

Әдебиеттік оқу

5

11.20- 12.00

 

 

 

 

Орыс т

Әдебиеттік оқу

17.20-18.00

Дене

Сынып.сағ

6

12.05- 12.45

 

 

 

 

 

 

18.05-18.45

 

 

 

С/саны

 

4

4

5

4

5

5

 

5

5

4

1

8.00-8.40

Матем

Матем

Әдебиеттік оқу

Қазақ т

Жарат

Матем

14.00-14.40

Матем

Қазақ т

2

8.45- 9.25

Орыс т

Ағылшын

Ағылшын

Әдебиеттік оқу

Матем

Жарат

14.45-15.25

Қазақ т

Дүниетану

3

9.40- 10.20

Сауат ашу

Орыс т

Қазақ т

ағылшын

Қазақ т

Дене

15.40-16.20

Дене 

Матем

4

10.35- 11.15

Ағылшын

Дене

Матем

Матем

Дене

Қазақ т

16.35-17.15

Дүниеатану

Дене

5

11.20- 12.00

Дене

Сауат ашу

Дене

Дене

Ағылшын

Ағылшын

17.20-18.00

 

 

6

12.05- 12.45

 

 

 

 

 

 

18.05-18.45

 

 

 

с/саны

 

5

5

4

5

5

5

 

4

4

5

1

8.00-8.40

Сауат ашу

Сауат ашу

Ағылшын

Әдебиеттік оқу

Матем

Әдебиеттік оқу

14.00-14.40

Матем

Қазақ т

2

8.45- 9.25

Сауат ашу

Дене

Әдебиеттік оқу

Дене

Қазақ т

Матем

14.45-15.25

Жарат

Матем

3

9.40- 10.20

Дене

Сауат ашу

Дене

Ағылшын

Әдебиеттік оқу

Қазақ т

15.40-16.20

Қазақ т

Әдебиеттік оқу

4

10.35- 11.15

 

 

 

 

АКТ

Дене

16.35-17.15

Әдебиеттік оқу

Инф

5

11.20- 12.00

 

 

 

 

Дене

Сынып сағ

17.20-18.00

Инф

Жарат

6

12.05- 12.45

 

 

 

 

Сынып.сағ

АКТ

18.05-18.45

 

 

 

с/саны

 

3

3

3

3

5

5

 

5

5

 

Бар.сағ

 

21

21

21

21

24

24

 

25

25

 

Мектеп директоры м.а. А. Ашикбаева

Қамқоршылық кеңес төрағасы : Б. Мұхитова 

Ата –аналар комитеті төрағасы: Г. Шалабаева        

                                                                                                                                                    

«№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық

 мемлекеттік мекемесі бойынша мектеп компанентінен берілген сағаттардың бөлінуі.  

 2017-2018 жылы. (5-9-сыныптар)

 

Р.с.

Пәні, факультатив аты

Сыныбы

Күні

Уақыты

Мұғалімі 

1

Математика  «Логикалық есептер»

5 а

Сәрсенбі

15. 25- 16.05

Мұхамбеткалиева Р.

2

Информатика  «Жас редактор»

5 а

Бейсенбі

15. 25-16.05

Сисенова К.

3

Биология

Сейсенбі

15. 25-16.25

Жолжанова А

4

Математика

Жұма

15. 25-16.25

Мұхамбеткалиева Р.

5

Биология

6 б

Сейсенбі

15. 25-16.25

Жолжанова А

6

Қазақ тілі

6 б

Жұма

15. 25-16.25

Тлеуов Н.

7

Информатика  «Графика»

Сәрсенбі

15. 25-16.25

Сисенова К.

8

Химия «

Дүйсенбі

15. 25-16.25

Сидербаева И.

9

Биология

Сәрсенбі

15. 25-16.25

Жолжанова А

10

Информатика «Информатика және біз»

Жұма

15. 25-16.25

Баспақова С.

11

Абайтану

Дүйсенбі

15. 25-16.25

Тлеуов Н.

11

Дінтану және зайырлылық негіздері

Сейсенбі

15. 25-16.25

Нариков А.

12

Алгебра

Бейсенбі

15. 25-16.25

Айтыбасова Н.

 

Мектеп директоры м.а. А. Ашикбаева

Қамқоршылық кеңес төрағасы : Б. Мұхитова 

Ата –аналар комитеті төрағасы: Г. Шалабаева   

                                                                                                                                                   

«№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық

мемлекеттік мекемесі бойынша оқушы компанентінен берілген сағаттардың бөлінуі.   

2017-2018 жылы. (1-4-сыныптар)

Р.с.

Пәні, факультатив аты

Сыныбы

Күні

 

Уақыты

Мұғалімі 

1

«Көркем жазу»

1 «а»

Сәрсенбі

11.30-12.10

Маймолда Гүлбаршын

2

Математика. «Қызықты математика»

1 «а»

Жұма

11.30-12.10

Маймолда Гүлбаршын

3

«Көркем жазу»

1 «б»

Сәрсенбі

11.30-12.10

Ысықбаева Таңшолпан

4

Матемаика. «Қызықты математика»

1 «б»

Жұма

11.30-12.10

Ысықбаева Таңшолпан

5

Көркем еңбек. «Шебер қолдар»

2 «а»

Сәрсенбі

9.35- 10.15

Шоланова Гүлжамиға

6

Көркем еңбек. «Шебер қолдар»

2 «б»

Сәрсенбі

9.35- 10.15

Бақтиярова Гүлзипа

7

«Айгөлек» би үйірмесі

3 «а»

Жұма

14. 40-15. 20

Ашикбаева Алтынгүл

8

«Гүлдерайым» би үйірмесі

4 «а»

Жұма

15. 25-16. 15

Ашикбаева Алтынгүл

9

«Еркем-ай» би үйірмесі

4 «б»

Жұма

16. 25-17. 15

Ашикбаева Алтынгүл

 

Мектеп директоры м.а. А. Ашикбаева

Қамқоршылық кеңес төрағасы : Б. Мұхитова 

Ата –аналар комитеті төрағасы: Г. Шалабаева   

 

 

«№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық

мемлекеттік мекемесі бойынша оқушы компанентінен берілген сағаттардың бөлінуі.   

2017-2018 жылы. (5-9-сыныптар)

10

Дзюдо үйірмесі

5 «а»

Сәрсенбі

14. 40-15. 20

Жұмасейітов Жандос

11

Дзюдо үйірмесі

7 «а»

Сәрсенбі

15. 25-16. 15

Жұмасейітов Жандос

12

Дзюдо үйірмесі

8 «а»

Сәрсенбі

16. 25-17. 15

Жұмасейітов Жандос

13

Информатика. Алгоритм және программалау

9 «а»

Жұма

9.35- 10.15

Баспақова Светлана

 

Мектеп директоры м.а. А. Ашикбаева

Қамқоршылық кеңес төрағасы : Б. Мұхитова 

Ата –аналар комитеті төрағасы: Г. Шалабаева   

                                                                                                                                                        

«№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық

мемлекеттік мекемесі бойынша таңдау курстардың пән бойынша бөлінуі.   

2017-2018 жылы. (10-11-сыныптар)

 

Р.с.

Пәні, факультатив аты

Сыныбы

Күні

Уақыты

Мұғалімі

1

Абай тану

10

Бейсенбі 

15. 25- 16.05

Тлеуов Н.

2

Абайтану

11

Дүйсенбі

15. 25- 16.05

Тлеуов Н.

 

 

Мектеп директоры м.а. А. Ашикбаева

Қамқоршылық кеңес төрағасы : Б. Мұхитова 

Ата –аналар комитеті төрағасы: Г. Шалабаева   

 

 

«№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық

мемлекеттік мекемесі бойынша қолданбалы курстардың пән бойынша бөлінуі.

2017-2018 жылы. (10-11-сыныптар)

 

Р.с.

Пәні, факультатив аты

Сыныбы

Күні

Уақыты

Мұғалімі

1

Химия «Металдар химиясы»

11

Дүйсенбі

15. 25- 16.05

Сидербаева Индира

2

Математика «Туынды және интеграл»

11

Сейсенбі

15. 25- 16.05

Ермек Мырзағали

3

География «Елтану»

11

 

Сәрсенбі

15. 25- 16.05

Қожанапесова Ақгүл

4

Биология «Экология және адам денсаулығы»

11

Бейсенбі

15. 25- 16.05

Баймұқанова Света

5

Информатика «Іс қағаздарын дұрыс жүргізу»

11

Бейсенбі

16. 15- 16.55

Сисенова Кулимкоз

6

Физика «Физика және техника»

11

Жұма

15. 25- 16.05

Карасаев Аманкелди

7

АӘД

10

 

Дүйсенбі

15. 25- 16.05

Нариков Алимберди

8

География  «Ұлы географиялық ашылулар»

10

Сейсенбі

15. 25- 16.05

Қожанапесова Ақгүл

9

Биология «Денсаулық және тамақтану»

10

Сәрсенбі

15. 25- 16.05

Баймұқанова Света

10

Химия «Химия есептерін шығару әдістері»

10

Сәрсенбі

16. 15- 16.55

Сидербаева Индира

11

Информатика

10

 

Бейсенбі

15. 25- 16.05

Баспақова Светлана

12

Математика «Туынды және интеграл»

10

Бейсенбі

16. 15- 16.55

Ермек Мырзағали